Welke wedstrijden zijn inbegrepen in mijn abonnement?

  1. Seizoensabonnementen: Dit verkochte abonnement geeft u toegang tot de thuiswedstrijden van ons team gedurende het reguliere seizoen. Dit type abonnement geeft echter geen toegang tot playoff-wedstrijden.

  2. Halfseizoensabonnementen: Dit abonnement geeft u toegang tot de thuiswedstrijden van ons team voor de tweede helft van het reguliere seizoen (7 of 8 wedstrijden, afhankelijk van het seizoen en de planning). Dit type abonnement geeft geen toegang tot playoff-wedstrijden.

  3. Play-offabonnementen: Dit abonnement, verkocht na het reguliere seizoen, geeft u toegang tot de thuiswedstrijden van ons team tijdens de play-offs. Dit type abonnement geeft geen toegang tot reguliere seizoenswedstrijden.

Was dit artikel nuttig?

Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen